Неділя, 26 Червня, 2022
Бiльше

  На Вінниччині відремонтували церкву 1899 року побудови. ФОТО

  Нещодавно у Заозерному Гайсинського району відбулось освячення відновленої Свято-Миколаївської церкви. Суттєву допомогу в ремонті храму надав конкурс обласної Ради “Комфортні громади”.

  Минулого року Ладижинська міська рада стала переможцем конкурсу, що дало можливість залучити фінансування на ремонтні роботи у церкві.

  Фото – vinrada.gov.ua

  Загальна вартість проєкту склала 290 тис. грн, з них кошти обласного бюджету – 100 тис. грн. До співфінансування проєкту долучилася Гайсинська районна рада, а також низка громадських, благодійних організацій та бізнес-структур, — інформує Вінницька обласна рада.

  Відремонтований храм – 1899 року побудови. Після освячення храму настоятель Свято-Миколаївської церкви ієрей Вадим вручив грамоти усім причетним до відновлення святині.

  Фото – vinrada.gov.ua

  Цьогоріч обласна Рада збільшила фінансування конкурсу “Комфортні громади” із 20 млн грн до понад 36 млн грн. Наразі громади уже завершили етап презентації своїх проєктів, тепер їх передали до Експертної ради Конкурсу. До 11 лютого Експертна рада конкурсу оголосить переможців конкурсу “Комфортні громади” – 2022 року.

  Фото – vinrada.gov.ua
  Фото – vinrada.gov.ua

  Конкурс обласної Ради “Комфортні громади” відбувається другий рік поспіль. Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий підписав розпорядження про його проведення 5 жовтня 2021 року. Відповідно до Порядку проведення конкурсу, для громад із населенням понад 10 тис. осіб співфінансування складатиме до 500 тис. грн, тоді як їхній власний внесок має бути не менше ніж 50%. Для громад із населенням менше як 10 тис. мешканців передбачене співфінансування до 350 тис. грн, а власний внесок – не менше 30%.

  Найсвіжіше

  Популярне