Четвер, 29 Вересня, 2022
Бiльше

  У Коломиї покарали підлітків, які нищили могили на кладовищі

  На Івано-Франківщині покарали компанію підлітків, які поглумилися над могилами на кладовищі. Інцидент стався наприкінці серпня у Коломиї. Слідчі встановили, що школярі віком від 13 до 14 років пішли на місцевий цвинтар сплановано.

  За повідомленням Івано-Франківської прокуратури, Коломийська окружна прокуратура підтримала обвинувачення стосовно трьох підлітків, які вчинили наругу над могилою та останками померлих ( ч.3 ст.297 КК України).

  В суді доведено, що в серпні 2021 року троє неповнолітніх, перебуваючи на території кладовища в місті Коломиї, із хуліганських мотивів, зневажаючи моральні засади суспільства щодо поваги до померлих та місць їхнього поховання, відтягнули бетонну плиту сімейного склепу та відкрили верхню кришку труни. Відтак зловмисники дістали останки померлого та фотографували їх і знімали відеозаписи на мобільний телефон для соціальних мереж.

  Селфі з черепом: у Коломиї покарали школярів, які понищили могили на кладовищі.

  Селфі з черепом: у Коломиї покарали школярів, які понищили могили на кладовищі

  За результатами судового розгляду до них застосовано примусові заходи виховного характеру у вигляді передачі під нагляд батьків і заборону перебувати поза за місцем проживання у вечірній час до травня 2022 року.

  Найсвіжіше

  Популярне