Вівторок, 9 Серпня, 2022
Бiльше

  На Чернігівщині чиновники оглянули будівництво каплиці ПЦУ для військових

  18 листопада голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко та очільник облдержадміністрації В’ячеслав Чаус із робочою поїздкою перебували у смт Гончарівське. Там вони зустрілись із капеланами ПЦУ та відвідали будівництво військового храму.

  Зокрема, як повідомляє Фейсбук-сторінка Чернігівської обласної ради, чиновники побували на місті будівництва гарнізонної каплиці Святого великомученика Юрія Переможця Православної Церкви України, який зводиться для духовних потреб 1-ї окремої танкової Сіверської бригади, яка постійно дислокується в Гончарівському.

  Ініціатором та керівником проєкту будівництва дерев’яної каплиці є капелан бригади священник ПЦУ Антоній Панасенко. Він запевняє, що, за підтримки влади та командування, зможе окрім самої церкви відкрити поряд і Центр реабілітації для військовослужбовців.

  Також держслужбовці оглянули ведення реновації будівлі колишнього шпиталю Гончарівського, де на одному з поверхів незабаром будуть введені в експлуатацію кімнати для сімей військовослужбовців 1 окремої танкової Сіверської бригади.

  Нагадаємо, нещодавно предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній освятив духовно-релігійний центр на Чернігівщині. 

  Найсвіжіше

  Популярне