Середа, 6 Липня, 2022
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ освятив духовно-релігійний центр на Чернігівщині

  Предстоятель ПЦУ митрополит Київський і всієї України Епіфаній 13 листопада відвідав Чернігівщину та освятив духовно-релігійний центр на честь святого архістратига Божого Михаїла в с. Озерне.

  Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

  За богослужінням також молилися меценати та будівничі духовно-релігійного центру.

  Митрополит Епіфаній після завершення освячення наголосив на важливості цієї події в житті Православної Церкви України.

  «Вірю, що духовно-релігійний просвітницький центр в майбутньому відіграє важливу роль у житті нашої незалежної помісної Української Православної Церкви. Це місце унікальне і в ньому будуть проходити заходи різного типу, які покликані розбудовувати і утверджувати духовні та моральні цінності. Я переконаний, що з Божою допомогою це приміщення слугуватиме для добрих і корисних справ. І сьогодні ми радіємо, адже ця подія свідчить, що наша Церква розвивається і утверджується», – зокрема сказав митрополит Епіфаній.

  Також предстоятель Православної Церкви України відзначив високими церковними нагородами меценатів Ігора Бойка – Орденом архістратига Божого Михаїла І ступеня, Ірину Бойко – Орденом святої рівноапостольної княгині Ольги, Благословенною грамотою з відзнакою Вадима Павленка, а також Благословенними грамотами священників Чернігівської єпархії та будівничих.

  Під час Чину освячення Предстоятелю Православної Церкви України співслужили архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт, запрошене та місцеве духовенство.

  На завершення урочистого заходу слова вдячності предстоятелю ПЦУ висловив керуючий Чернігівською єпархією архієпископ Євстратій, який наголосив, що з Божою допомогою ця справа принесе багато плодів.

  Найсвіжіше

  Популярне