Єпископ Ужгородський і Закарпатський ПЦУ Варсонофій з архіпастирським візитом відвідав селище Сімер Ужгородського благочиння, де у співслужінні священнослужителів – кліриків єпархії освятив новий храм на честь святої великомучениці Параскеви П’ятниці. Він також очолив у ньому першу Божественну літургію.
![](https://i0.wp.com/www.pomisna.info/wp-content/uploads/2021/11/2-3.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
Фото ПЦУПро це йдеться на сайті Православної Церкви України.
Наприкінці Чину освячення єпископ Варсонофій спільно з духовенством та вірними звершив урочистий хресний хід церковним подвір’ям.
![](https://i0.wp.com/religionpravda.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/4-3-1024x768.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
Після літургії архіпастир вручив жертводавцям храму церковні відзнаки за допомогу у розбудові святині.