Неділя, 26 Травня, 2024
Бiльше

  “Це проблема для всіх роісян!” – митрополит РПЦ шкодує, що Путін не безсмертний

  Відсутність безсмертя у президента РФ Владіміра Путіна є проблемою росіян, визнав митрополит Тіхон (Шевкунов), якого вважають досить близькою до Путіна людиною та вельми ймовірним кандидатом на патріаршество в РПЦ.

  Про це єрарх заявив “Daily Storm”, повідомляє Портал-Credo.

  За його словами, Путін “надихнув народ”, при цьому історично склалося, що «немає нікого іншого, хто може зараз все утримати».

  «Багато хто дивиться і каже: “А хто ще такий, хто може ось так само працювати на міжнародному рівні? Хто може ще всередині стримувати?”», — передав митрополит “голос народу”, як він його собі уявляє.

  На думку Тіхона, Путіну важко знайти собі наступника, оскільки перед президентом стоїть завдання «врятувати та зберегти» Росію. «Це людина зовсім іншого масштабу та рівня у багатьох відносинах, у тому числі й поінформованості, у тому числі й нескінченної відповідальності, яка на ньому лежить, яку, повірте мені, він дуже добре усвідомлює, більше, ніж ми навіть можемо собі уявити. Він людина справи, природно, не шукає жодної подяки, – продовжив Тіхон. – За Путіна відбулося піднесення Росії на міжнародному рівні. І це сформувало людину”.

  Найсвіжіше

  Популярне