Неділя, 14 Квітня, 2024
Бiльше

  На Сумщині зведуть новий храм ПЦУ, де лунатиме молитва українською: митрополит Епіфаній освятив початок будівництва

  Під час візиту до Сумської єпархії митрополит Київський і всієї України Епіфаній 24 жовтня в селі Велика Рибиця звершив освячення хреста і місця для побудови храму на честь святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця. Село Велика Рибиця розташоване за декілька кілометрів від кордону з Росією, у місці впадіння річки Рибиця у Псел. Тож з допомогою Божою на цьому місці згодом постане храм, в якому лунатиме молитва рідною українською мовою.

  Про це йдеться на сайті ПЦУ.

  На завершення відправи предстоятель Української Православної Церкви звернувся до присутніх зі словом, в якому наголосив на значенні храму для молитви й участі в Таїнстві Євхаристії.

  «Кожен із нас має власний дім, в який ми запрошуємо гостей і, радісно їх зустрічаючи, гостимо. Так і Господь чекає кожного із нас у Своєму Домі, який ми будуємо для Нього. У цьому Домі ми долучаємося до найбільшого Таїнства у справі нашого спасіння – Євхаристії», – сказав предстоятель ПЦУ.

  Також Митрополит Епіфаній закликав вірян, розбудовуючи громаду і храм, допомагати ближнім.

  Разом з митрополитом Епіфанієм молилися митрополит Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, духовенство Сумської єпархії, парафіяльна громада та меценати.

  Фото: ПЦУ
  Фото: ПЦУ

  Нагадаємо, митрополит Епіфаній назвав капеланів справжнім духовним щитом України. Також у Чернігові митрополит Епіфаній очолив літургію з нагоди 10-річниці прославлення у лику святих Меркурія Бригинського.

  Найсвіжіше

  Популярне