Субота, 4 Грудня, 2021
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ зустрівся з головою Чернігівської ОДА

  Перебуваючи у Чернігівській єпархії Предстоятель помісної Української Православної Церкви зустрівся з головою Чернігівської обласної державної адміністрації В‘ячеславом Чаусом.

  Про це повідомляє пресслкжба ПЦУ

  Перед відвідуванням будівлі ОДА Митрополит Епіфаній разом з єпископатом поклали квіти і запалені лампади до місцевого меморіалу полеглим захисникам України, який знаходиться неподалік.

  У зустрічі з очільником області також взяли участь архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт, директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА Людмила Замай та секретар Чернігівської єпархії протоієрей Роман Кіник.

  Під час спілкування сторони обговорили релігійну і міжконфесійну ситуації, заходи спрямовані на залучення міжнародної підтримки задля протидії російській агресії та деокупації Криму і частини Донбасу та сучасні виклики в інформаційному середовищі.

  Окрім того, мова йшла про епідеміологічну ситуацію у регіоні й державі вцілому та процес вакцинації населення.

  В контексті цього, Митрополит Епіфаній наголосив на важливості правильного духовного життя. Адже людство, незважаючи на численні досягнення, ніколи не зможе обійтися без допомоги Божої у подоланні багатьох викликів, зокрема і пандемії небезпечної коронавірусної хвороби.

  Найсвіжіше

  Популярне