Неділя, 2 Жовтня, 2022
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ освятив меморіал киянам, які віддали своє життя за Україну

  Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 7 жовтня 2021 року звершив в столиці освячення Меморіалу, спорудженого в пам’ять про киян, які віддали свої життя захищаючи цілісність і незалежність України.

  Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

  За богослужінням молилися українські воїни, рідні полеглих героїв та небайдужі містяни. На завершення відправи Предстоятель помісної Української Православної Церкви звернувся до присутніх зі словом.

  «Ми звершили освячення цього місця і пам’ятного знаку, щоби зберігати пам’ять про тих, хто віддав своє життя за Україну. Вони захищали свої родини, свій народ і свою Батьківщину. Їхній подвиг буде жити у майбутньому та надихатиме усіх нас. А ми завжди будемо вдячні їм і підноситимемо за них молитву до Бога. Адже наша пам’ять, вдячність і любов виражається не лише у спорудженні рукотворних меморіалів, а особливо у молитві. Тож і сьогодні ми молимося, щоби Всемилостивий Господь упокоїв душі полеглих героїв, а тим, які зараз продовжують захищати Україну, подав здоров’я, наснагу і сили, для здобуття перемоги над гріхом та агресором», – зокрема зазначив Його Блаженство.

  Найсвіжіше

  Популярне