Субота, 1 Жовтня, 2022
Бiльше

  Українці Болгарії вшанували пам’ять жертв трагедії у Бабиному Яру

  29 вересня 2021 року у 80-ті роковини трагедії в Бабиному Яру Надзвичайний та Повноважний Посол України в Болгарії Віталій Москаленко, голова Спілки українських організацій в Болгарії “Мати Україна” Олена Коцева та активісти української громади в Софії провели урочисте покладання вінків до пам’ятника “Спасіння”, що у центральній частині столиці Болгарії.

  “Сьогодні ми віддаємо данину поваги усім, хто загинув під час масових розстрілів у Бабиному Яру. Наш обов’язок – зберігати пам’ять про жертв Другої світової війни, про трагедію Голокосту, Бабиного Яру та докладати зусиль, аби такі страшні події не повторилися знову”, – наводить слова Віталія Москаленка сайт Посольства України в Республіці Болгарія.

  Представники української громади у Пловдиві та Русе також вшанували пам’ять мільйонів безневинних жертв та поклали квіти до значущих для єврейської спільноти місць пам’яті – пам’ятника жертв Голокосту в Русе та пам’ятника вдячності у Пловдиві.

  болгарія - у болгарії вшанували 80-ті роковини трагедії в бабиному яру
  Фото: Посольство України в Республіці Болгарія
  болгарія - у болгарії вшанували 80-ті роковини трагедії в бабиному яру
  Фото: Посольство України в Республіці Болгарія
  “Вічна пам’ять усім жертвам Бабиного Яру! Вічна пам’ять усім жертвам Голокосту!”, – йдеться у повідомленні української дипустанови.

  Найсвіжіше

  Популярне