Вівторок, 5 Липня, 2022
Бiльше

  Митрополит Епіфаній разом з монахами з Афону звершив літургію на Львівщині

  Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 11 вересня 2021 року в свято Усікновення глави Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана очолив Божественну літургію в храмі на честь Святої Трійці у старовинному місті Судова Вишня на Львівщині.

  Предстоятелю Православної Церкви України співслужили митрополит Львівський Макарій, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт, зі Святої Гори Афон, з монастиря Ксенофонт – єромонах Сисой та єродиякон Пахомій, з монастиря Пантократор – єромонах Микита, місцеве та запрошене духовенство, повідомляє пресслужба ПЦУ.

  Після прочитання Євангелія Митрополит Епіфаній звернувся до парафіян із першосвятительським словом.

  Згодом лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

  За Богослужінням Предстоятель підніс молитви за захисників Батьківщини, які віддали життя своє за волю і незалежність України.

  Після літургії Блаженнійший Митрополит Епіфаній висловив вдячність керуючому Львівською єпархією митрополиту Макарію та подарував панагію, а настоятелю храму протоєрею Іоану Тиндику вручив хрест Предстоятеля, а також Блаженнійший владика відзначив благодійників церковними нагородами.

  Завершилося богослужіння святковим многоліттям.

  У неділю, 12 вересня 2021 року, Його Блаженство очолить Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі м. Львова (вул. Любінська, 83).

  Найсвіжіше

  Популярне