Середа, 26 Січня, 2022
Бiльше

  До храму ПЦУ у Львові привезуть мощі святих апостола Андрія Первозванного та Пантелеймона

  19 серпня у львівському храмі Преображення Господнього Православної Церкви України відбудуться святкові заходи з нагоди престольного свята і 10-річчя від дня освячення храму.

  У цей час будуть виставлені до почитання мощі св. Андрія Первозванного, привезені із Риму (Італія), а також мощі св. Великомученика і цілителя Пантелеймона, повідомляє Гал-інфо з посиланням на Львівську міськраду.

  Початок богослужіння о 9:00. Парафію відвідає митрополит Львівський Макарій.

  «З ласки Божої, до нас прибули мощі св. апостола Андрія Первозванного, які будуть перебувати і зберігатися в цьому святому храмі, щоб кожна віруюча людина могла звернутися в молитві до св. апостола і через його заступництво здобути благодать Божу. Святі – це наші небесні друзі, а особливо ті, які прославилися на нашій землі, а серед них особливе місце належить Ап. Андрію Первозванному, який носить титул основоположника Української Православної Церкви, йому випав жереб проповідувати Євангеліє на наших землях, він благословив наш народ і провістив, що буде багато храмів, де будуть спасатися люди. Тому ми дякуємо Богові за його ласку і нехай присутність св Ап. Андрія через часточку його святих мощей приносить радість кожній християнській душі, мир та злагоду нашій Україні, дає мужність воїнам і мудрість пастирям, зміцнює ПЦУ на славу одноістотної і неподільної Тройці, на віки віків. Запрошуємо всіх до спільної молитви», – повідомив настоятель храму о. Володимир Біловус.

  Святині перебуватимуть у храмі щоденно, з 8:00 год – 21:00 год до 5 вересня 2021 р.(Неділя).

  Найсвіжіше

  Популярне