На початку свого візиту, дорогою до острова Імброс, митрополит Епіфаній та супроводжуючі його особи на запрошення митрополита Халкидонського Еммануїла відвідали офіційну резиденцію Халкидонської митрополії у районі Кадикей міста Стамбула.
Владика Еммануїл розповів про історію та сучасність митрополії та подякував Предстоятелю ПЦУ за візит, передає пресслужба ПЦУ.
«Для нас велика духовна радість – відвідати місце проведення Четвертого Вселенського собору, а також митрополію, де нещодавно працювали видатні єрархи Вселенського Патріархату – митрополит Мелітон та нинішній Патріарх Варфоломій. Бажаємо Вам, владико, допомоги Божої у служінні Церкві на цій кафедрі» — зазначив у розмові митрополит Епіфаній.
«Ми від серця вітаємо Вас, предстоятеля Автокефальної Святійшої Православної Церкви України, в цих стінах і чекаємо на наш скорий візит до Вас, до України» – зазначив митрополит Еммануїл.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/08/dsc_6891.jpg?resize=696%2C464&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/08/dsc_6942.jpg?resize=696%2C464&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/08/dsc_6889.jpg?resize=696%2C464&ssl=1)