Неділя, 21 Квітня, 2024
Бiльше

  СБУ на Івано-Франківщині ліквідувала потужну проросійську ботоферму

  СБУ в Івано-Франківській області ліквідувала потужну ботоферму, яка виконувала завдання замовників з РФ. Тільки від початку року зловмисник використав для реєстрації фейкових аккаунтів майже 12 тисяч SIM-карток українських та російських мобільних операторів.

  Про це повідомляє пресслужба СБУ.

  Ботоферма працювала у соцмережах, месенджерах та електронних гаманцях. Замовниками послуг були, в основному, клієнти з РФ, які займались спотворенням реального стану речей. У основному, це «накрутка» кількості переглядів, вподобань, коментарів у соціальних мережах та відеохостингах.

  У ході проведених обшуків за місцем реального мешкання організатора ботоферми, виявлено та вилучено SIM-шлюзи, комп’ютерне та інше спеціалізоване телекомунікаційне обладнання та майже три тисячі SIM-карток операторів мобільного зв’язку.

  Після експертизи, зловмиснику висунуть звинувачення у несанкціонованому втручанні в роботу комп’ютерів, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку, що передбачено ст. 361 Кримінального Кодексу України.

  Найсвіжіше

  Популярне