11 червня 2021 року, в день ангела митрополита РПЦвУ в Запоріжжі Луки (Коваленка), очільник Московського патріархату в Україні митрополит Онуфрій прибув до Запоріжжя, де очолив богослужіння.
На молитву в Свято-Покровському соборі, як видно з прямого ефіру, прийшли «казакі».
Крім того, більшість людей порушують норми карантину, перебуваючи на молитві без маски.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/06/Screenshot_113.jpg?resize=696%2C350&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/06/Screenshot_110.jpg?resize=696%2C389&ssl=1)
Нагадаємо, РПЦвУ опікується парамілітарними структурами, такими як «казакі». Торік в Мелітополі вибухнув скандал: місцевий «казачій» осередок (Мелітопольський курень КВЗН) оголосив про відкриття своєї приймальні та організацію спільної з правоохоронними органами діяльності з «охорони громадського порядку». Поліція тоді заявила, що «казакі» не мають права патрулювати на Мелітопольщині.
У 2014 році «казакі» допомагали гібридним військовим формуванням в окупації Криму та східних районів Донецька і Луганська. Вони продовжують брати участь в навчаннях зі ЗС РФ.
У серпні 2020 року в РПЦвУ заявили, що хочуть створити «казацьких військових священників».
![](https://i2.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2020/07/2015_01_11_kazaki_2.jpg?resize=1024%2C678&ssl=1)