Неділя, 2 Жовтня, 2022
Бiльше

  Частина дезінформації Росії спрямована проти Вселенського патріарха, – експерти

  Журналісти із texty.org.ua проаналізували основні тези російської дезінформації, яка вкидалась за останні тижні в ЗМІ, що спрямовані на читачів в Україні. За їх даними, російська пропаганда писала про «Розклади» на Фанарі та чергові утиски РПЦ в Україні.

  Зокрема маніпулятивні сайти досить активно розповсюджували різноманітні плітки та конспірологічні теорії, що стосуються внутрішнього життя Вселенського Патріархату та його відносин із Православною церквою України.

  У паралельній реальності дезінформаторів патріарх Варфоломій ось-ось перейде під першість Ватикану: «Удивительно, но даже среди верующих РПЦ и УПЦ находятся те, кто все еще не верит в то, что патриарх Варфоломей собирается это сделать».

  Також дезінформатори повідомляють, що «[…] в Константинопольском патриархате идет разделение мнений по поводу ПЦУ» та що всередині Фанару точиться незрозуміла підкилимна боротьба, кінцевою метою якої є можливість «поживиться за счет ПЦУ».

  Насамкінець маніпулятивні телеграм-канали та медіа активно розповсюджували інформацію про ймовірний напад на одного з архієпископів РПЦ в Україні.

  Найсвіжіше

  Популярне