Субота, 2 Липня, 2022
Бiльше

  Ростовська єпархія РПЦ легалізувала черговий храм-самозабудову

  Російська православна церква продовжує нарощувати власні потужності у сфері володіння нерухомістю, при цьому, представники духовенства часто-густо нехтують чинним законодавством.

  Яскравим прикладом наведеного твердження свідчать дії Ростовської єпархії РПЦ, парафія храму новомучеників російських якої, порушивши законодавство, у підсумку легалізувала через суд дві самозабудови – храм площею 502,2 квадратних метра і будівлю притчового дому площею 320 квадратних метрів, пише “Панорама”.

  Відомо, що представники РПЦ не переймались тим, щоб отримати дозволи на будівництво вказаних будівель. З матеріалів арбітражної справи відомо, що 2010 року парафія, згідно з договором з Департаментом з майнових та земельних зносин (ДМЗЗ) Ростова, отримала у безоплатне користування ділянку землі площею 2,2 тисячі квадратних метрів.

  2012 року, термін користування землею було подовжено і в 2017 році парафія побудувала храмову будівлю разом з притчовим домом. А ще через три роки парафія звернулась до ДМЗЗ, щоб отримати документи на введення об’єктів в експлуатацію.

  Чиновники відмовили представникам духовенства, оскільки побудови були зведені без дозволу.

  Єпархія звернулась до суду, провела судову експертизу, яка виявила, що будівлі були побудовані без серйозних порушень, і виграла суд.

  У виданні наголошують, що такий метод в РПЦ використовують досить часто. У переважній більшості випадків храми будуються без будь-якої дозвільної документації, а потім легалізовуються через суд.

  Найсвіжіше

  Популярне