Неділя, 25 Лютого, 2024
Бiльше

  Президент попросив бути розважливими під час святкування Великодня

  На традиційній селекторній нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського обговорили ситуацію з проходженням третьої хвилі пандемії коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні. У зв’язку з цим глава держави порушив питання підготовки до Великодніх свят в умовах пандемії.

  «У нас є вже досвід відзначання таких важливих свят. Хоча у нас і триває вакцинація, однак скупчення людей на сьогодні і досі становлять загрозу. Я особисто розумію, наскільки важливе свято Великодня, але пандемія корегує наші плани. Впевнений, у всіх нас буде ще багато спільних свят попереду, і ми знову будемо збиратися з родиною та друзями, але цьогоріч нам треба бути розважливими», – наголосив президент Володимир Зеленський, передає офіційний сайт глави держави.

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що держава готується до Великодніх свят в умовах пандемії. Також очільник уряду повідомив, що за минулий тиждень по всій Україні захворіло на 14 тисяч менше людей, ніж за попередній. За його словами, кілька областей у Центральній та Західній Україні близькі до виходу з «червоної зони», ситуація в місті Києві залишається складною.

  Уряд планує провакцинувати до 70% дорослого населення до кінця року.

  Раніше міністр охорони здоров’я заявляв, що на Великдень буде особливий режим. Також повідомлялось, що столична влада готує додаткові карантинні заходи на Великдень. 

  Найсвіжіше

  Популярне