Понеділок, 27 Вересня, 2021
Бiльше

  Львівські держслужбовці просять священників допомогти боротись із паліями сухостою

  Через масові спалювання сухої трави мешканцями Львівщини голова ЛОДА Максим Козицький зустрівся з керівниками єпархіальних управлінь та церков області і попросив їх допомогти запобігти пожежам в екосистемах та вплинути на паліїв сухостою.

  Про це повідомляє Львівський портал з посиланням на пресслужбу ЛОДА.

  За словами Козицького, підпали сухостою є великою екологічною проблемою, відтак, церква може звертатися до свідомості людей задля уникнення негативних наслідків.

  «Ми спільно повинні змінити ставлення людей насамперед до самих себе і до землі, на якій живемо. Шанобливе ставлення до природи – це прояв поваги і любові до своїх дітей і внуків, турбота про їхнє майбутнє», – наголосив Максим Козицький.

  Фото: Львівський портал

  Від початку року на території Львівської області виникло 1 564 пожежі. З них в природних екосистемах – 909, а це 58% від їх загальної кількості.

  У ЛОДА відзначили, що Львівщина є лідером за кількістю накладених штрафів за підпал сухої трави в Україні. Тому представників духовенства просять доєднатися до екологічного просвітництва мешканців Львівщини та розповідати вірянам про шкідливість спалювання сухої рослинності та її залишків.

  Згідно зі статистикою, інтенсивність пожеж зростає у вихідні дні. Лише протягом 10-11 квітня в регіоні зафіксовано 240 випадків на площі більше ніж 25 га. З них 227 – горіння сухої трави та чагарника на площі 23 га, ще 6 випадків горіння лісової підстилки на площі 2 га, та 7 випадків пожежі сміття.

  Найсвіжіше

  Популярне