Середа, 7 Червня, 2023
Бiльше

  Київська влада відмовляється демонтувати пам’ятник дружби Києва та Москви

  Київська влада поки відмовилася демонтувати пам’ятник дружби Києва та Москви, який розташований у Голосіївському районі Києва.

  Про це свідчить відповідь з КМДА депутатці міськради Аліні Михайловій, передає видання LB.ua.

  Чиновники аргументують відсутність демонтажу тим, що пам’ятник досі знаходиться на балансі комунального підприємства з утримання зелених насаджень Голосіївського району Києва як основний засіб зовнішнього благоустрою з балансовою вартістю 105 500,00 грн. Також серед аргументів зазначають, що станом на сьогодні немає порядку демонтажу пам’ятників з інформацією про міста держави-агресора.

  Скріншот відповіді КМДА. Джерело: LB.ua
  Скріншот відповіді КМДА. Джерело: LB.ua

  У зверненні зазначається, що Київська міська рада за ініціативою членів громади міста чи поданням депутатів може розглянути питання та ухвалити рішення про демонтаж на честь дружби Києва і Москви.

  Окрім того, вказано, що цей пам’ятний знак не належить до переліку об’єктів, які підпадають під декомунізацію.

  “Шкода, що замість вирішення питання з демонтажем, чиновник включили бюрократичні механізми, лише для того, щоб нічого не переносити. Для мене дикість, що на сьомому році війни, у нас в столиці стоїть пам’ятник дружби з агресором. Звісно, ми його демонтуємо, але опір чиновників вражає”, – зазначила депутатка.

  Цей пам’ятник з’явився у парку на вул. Якубовського ще у 2001 році.

  Нагадаємо, в місті Одеса вимагають демонтажу пам’ятника російській імператриці Катерині ІІ та її сподвижникам.

  Найсвіжіше

  Популярне