Неділя, 25 Лютого, 2024
Бiльше

  Понад 70% українців вважають Росію агресором

  71% українців вважають Росію агресором щодо України.

  Як передає Укрінформ, про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

  Натомість 22% українців дотримуються протилежної думки. «Найбільше останніх серед мешканців Сходу, виборців партій Шарія, Мураєва та «Опозиційна платформа – за життя», – зазначили соціологи.

  Також 68% опитаних вважають, що Україна повинна використовувати усі можливості для повернення Криму до складу України. 21% – за те, щоб змиритися з переходом півострова під контроль Росії.

  При цьому соціологи констатували, що з 2014 року поступово зростає кількість тих, хто виступає за повернення Криму до складу України.

  Крім того, згідно з опитуванням, 45% підтримують ініціативу відновлення подачі води до тимчасово окупованого Криму, 48% – не підтримують.

  Опитування проводилося 23-24 березня серед 2500 респондентів віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%.

  Нагадаємо, опитування показало, що українці найбільше довіряють Збройним Силам України, волонтерським організаціям та церкві.

  Найсвіжіше

  Популярне