П’ятниця, 23 Лютого, 2024
Бiльше

  Кремль вже сьогодні готовий відкрито ввести війська на територію України, – Гримчак

  Російська Федерація піднімає ставки на Донбасі і готова до відкритого введення своїх військ на територію України. При цьому ескалація може відбутися вже найближчим часом.

  Таку думку в ефірі телеканалу OBOZREVATEL висловив ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак.

  Політик переконаний: несприятливі обставини, пов’язані із санкціями, провал плану інтеграції Донбасу в Україну на умовах Москви, а також необхідність підвищення рейтингів влади напередодні виборів до Держдуми, спонукають Кремль на зміну стратегії і більш відверті агресивні кроки.

  Поряд з цим, у Росії на високому державному рівні лунають заяви про розірвання відносин із Заходом, а населення РФ інформаційно готують до важких часів. Водночас, Збройні сили практично завершили підготовку до відкритого вторгнення в України під прапором миротворців.

  “Росія майже відкрито заявляє про те, що “ми розірвемо всі зв’язки з Європейським Союзом і західним світом”. Я декілька днів дивився програми російського телебачення – вони готують своє населення до швидкого погіршення фінансових, продовольчих проблем в країні саме тому, що “навкруги вороги, і вони нас усіляко переслідують”, – розповів Юрій Гримчак.

  Він нагадав, що варіант введення в Україні “пофарбованих” під миротворців ООН росіян розглядався ще 2014 року.

  “2014 року на території Російської Федерації нашою розвідкою було зафіксовано декілька підрозділів, у яких техніка була пофарбована в кольори миротворчих сил ООН. Тобто фактично ці підрозділи готувалися зайти як миротворці на територію України. Тоді не склалося, а сьогодні такий варіант можливий. Вони хочуть зайти саме як миротворці, хоча й без згоди на це України”, – зауважив Гримчак.

  Найсвіжіше

  Популярне