Понеділок, 27 Травня, 2024
Бiльше

  Митрополит Епіфаній зустрівся з американським дипломатом Куртом Волкером

  Предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній 12 березня зустрівся зі старшим науковим співробітником Центру аналізу європейської політики (CEPA), американським дипломатом, колишнім cпеціальним представником США з переговорів щодо України Куртом Волкером.

  Митрополит Київський і всієї України обговорив з високоповажним гостем актуальну ситуацію в Україні та світі. Мова йшла зокрема про міжконфесійні й державно-церковні відносини в нашій країні та про необхідність міжнародної уваги до систематичного порушення релігійної свободи на окупованих Росією територіях – в Криму і на Донбасі, – повідомляє пресслужба ПЦУ.

  Митрополит Епіфаній розповів Курту Волкеру про становлення Православної Церкви України та процес її визнання з боку інших помісних Церков.

  Окрім того, сторони торкнулися й низки інших тем. Користуючись нагодою Предстоятель ПЦУ висловив вдячність за послідовну підтримку урядом і народом США незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, а також за підтримку релігійної свободи у світі.

  У зустрічі також взяв участь заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

  Нагадаємо, Митрополит Епіфаній зустрівся з представниками Національного форуму «Трансформація України».

  Найсвіжіше

  Популярне