Неділя, 14 Липня, 2024
Бiльше

  Президент України анонсував створення центру протидії дезінформації

  Президент України Володимир Зеленський заявив, що незабаром в Україні розпочне роботу центр протидії дезінформації.

  Про це він сказав на відкритті Всеукраїнського форуму “Україна 30. Культура. Медіа. Туризм”, передає Obozrevatel.

  “У майбутньому він (центр. – ред.) має стати міжнародним хабом протидії дезінформації та пропаганді в усьому світі”, – запевнив глава держави.

  У той самий час президент визнав, що жоден такий центр не впорається з багатомільярдними бюджетами, зокрема, Кремля. Тому він закликав кожного вчитися фільтрувати інформацію, яка надходить із пропагандистських ресурсів.

  “Всі ми миємо руки, викидаємо сміття, не вживаємо зіпсовані продукти. Так само, коли вмикаємо телефон, комп’ютер чи планшет, ми маємо вмикати й критичне мислення – відрізняти правду від фейків, брехні. Обходити стороною інформаційні звалища, читати далі заголовків. Сумніватися, перевіряти, шукати першоджерело і зберігати холодну голову”, – заявив Зеленський.

  За його словами, цього треба вчити з дитинства, тож у школі варто було б запровадити уроки медіаграмотності, так само і старших людей навчити “інформаційні гігієні”, щоб уміти відрізняти фейки, пропаганду.

  Раніше міністр культури України Олександр Ткаченко заявив про необхідність боротьби з дезінформацією. Для цього створять Центр протидії дезінформації.

  Найсвіжіше

  Популярне