Неділя, 26 Вересня, 2021
Бiльше

  Український борщ – у трійці найкращих супів світу за версією CNN

  Український борщ потрапив на третє місце у списку 20-ти найкращих супів у світі, за версією американського видання CNN Travel.

  “Борщ – це звичайний буряковий суп, який отримує пікантність від квасу та лакто-ферментованого бурякового соку”, – так описує видання цю страву.

  “Шматочки ніжного буряка плавають у блискучому червоному бульйоні для супу, котрий так люблять в Україні та в усій Східній Європі. До борщу часто додають щедру порцію сметани”, – йдеться у статті CNN.

  “Хоча цей суп інколи приписують російській кухні, цю думку гостро оспорюють. Українські кухарі наразі проводять кампанію, щоб їхню версію додали до Світової спадщинги ЮНЕСКО”, – зазначила авторка статті американського видання Джн Роуз Сміт, передає “Голос Америки”.

  Перші два місця у списку кращих супів світу зайняли Банга із Нігерії (суп із сому, сухих морепродуктів та яловичини) та суп Фо із В’єтнаму (локшина, яловичина, серед спецій додається кориця).

  До 20-ки найкращих супів потрапив також грузинський Харчо, іспанський Гаспачо, американський Гамбо, а також французький рибний суп Буйабес.

  Раніше Міністерство культури та інформаційної політики України повідомило, що  “Культура приготування українського борщу” і ще чотири елементи потраплять до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини. Наступний етап – закріплення цього статусу на міжнародному рівні – в ЮНЕСКО.

  Відомий шеф-кухар Євген Клопотенко в інтерв’ю “Духовному фронту України” заявив, що для українців борщ – це більше, ніж просто блюдо. Борщ – це частина української ідентичності та наша національна цінність.

  Найсвіжіше

  Популярне