Четвер, 2 Вересня, 2021
Бiльше

  Данілов про відключення Першого незалежного: Може, технічна помилка, а може, Божа кара

  Секретар РНБО Олексій Данілов прокоментував припинення мовлення каналу Перший незалежний, який був в етері лише одну годину після запуску. Ситуацію з мовником Данілов прокоментував в програмі «Свобода слова Савіка Шустера».

  «Я не знаю, що сталося з цим каналом, може технічна помилка, треба розбиратися, а може це Божа кара?» – сказав Данілов.

  Секретар РНБО додав, що закрити телеканал можуть тільки у разі порушення законодавства або за роботу на країну-агресора. Будь-який канал, який буде порушувати українське законодавство, буде підпадати під санкції та підлягати негайному закриттю, передає Детектор.медіа.

  До початку ефіру на брифінгу Данілов розповів, що закриття телеканалу – це не справа його відомства.

  «Якщо телеканал новий або старий буде працювати на користь іноземної держави, він терміново буде потрапляти під санкції апарату РНБО. Це питання (закриття “Першого незалежного” – ред.) Ми не розглядали. Ми до цього не маємо ніякого відношення», – сказав Данілов.

  26 лютого, почав мовити новий канал Перший незалежний, створений командою співробітників холдингу Тараса Козака. Однак в етері він пробув лише трохи більше години, раптово припинивши мовлення на супутнику.

  23 лютого стало відомо, що співробітники медіахолдингу Тараса Козака стали власниками львівського каналу «Перший незалежний», який до того належав Роману Любицькому. Інформація про це розміщена в Єдиному державному реєстрі. Канал має ліцензію на цілодобове супутникове мовлення, видану 2019 року.

  ТОВ «Медіахолдинг Новини», яке зараз володіє Першим незалежним, створене 18 лютого 100 працівниками «каналів Медведчука». Розмір внеску до статутного фонду склав 375 тисяч гривень, хоча статутний капітал ТОВ «Медіахолдинг Новини» складає 100 гривень.

  Найсвіжіше

  Популярне