У Чернігові біля храму ПЦУ святого Івана воїна, що будується, урочисто відкрили стелу пам’яті Героїв Небесної Сотні.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/02/152422505_191196769447653_5030534679967843034_o.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
На стелі викарбувані імена всіх, хто загинув за Україну на Майдані. Серед Героїв Небесної Сотні троє мешканців Чернігівщини: Андрій Мовчан, Василь Прохорський, Віктор Орленко.
Підприємець Сергій Кнуренко фінансово допоміг громаді встановити стелу.
Архієпископ Чернігівський і Ніжинський ПЦУ Євстратій (Зоря) відслужив літію за загиблими Героями Дебальцева та Героями, що загинули за Незалежність України в співслужінні з чернігівськими священниками-капеланами та освятив стелу.