Неділя, 1 Серпня, 2021
Бiльше

  Рішення про введення християнської етики в школах, прийматиметься на місцевому рівні

  Рішення про введення предмета «основи християнської етика» в українських школах ухвалюватимуть на рівні місцевих громад та шкіл. Міністерство освіти та науки в цей процес не втручатиметься.

  Про це сказав голова комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, коментуючи питання введення в українських школах предмета «християнська етика» з 1 вересня 2021 року, передає Обозреватель.

  «Наша позиція – невтручання, рішення про запровадження християнської етики – виключно на рівні автономії шкіл. Якщо школа хоче вводити цей предмет і цього потребує громада – хай вводить, не хоче – не вводить. Не бачу жодних проблем», – пояснив Бабак.

  За його словами, питання про введення християнської етики стоїть на порядку денному вже півтора року й весь цей час Міністерство отримує чимало листів від обласних рад і органів місцевого самоврядування із двома протилежними тезами. Одні хочуть введення цього предмета, це здебільшого західні регіони, інші, південь і схід – навпаки категорично проти.

  «Зараз постало питання про введення дисципліни “етика”. Дійсно на Всеукраїнській раді церков розглядалося питання морально-духовного виховання, і всі конфесії України, які входять у цю Раду, підтримали питання щодо морально-духовного виховання в частині дисципліни “етика”», – доповнив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

  Найсвіжіше

  Популярне