Неділя, 1 Серпня, 2021
Бiльше

  В Італії в шкільному підручнику написали про “референдум” в Криму та “автономність” Донбасу

  В Італії в шкільному підручнику з географії зазначили, що у тимчасово окупованому Криму “відбувся референдум про приєднання до Росії”, і що Донецьк і Луганськ “стали автономними” через “етнічний спір українців і російської меншини”. Після звернення українського посольства видавництво висловило жаль через ситуацію, що склалася.

  Посольство України в Італії офіційно звернулося до видавництва, Міністерства освіти країни і до автора підручника з вимогою виправити текст і пропозицією співпрацювати, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому, передає РБК-Україна.

  “Керівництво видавництва Pearson у своїй відповіді висловило жаль із приводу ситуації, яка виникла, і відзначило готовність спільно обговорювати зміст підручників у тематиці, що стосується України. Ми вітаємо такий конструктивний підхід”, – йдеться в заяві українських дипломатів.

  Крім того, у посольстві закликали українців брати участь у цій роботі і повідомляти посольству, видавництвам і власним школам про факти фальсифікації української історії в шкільних підручниках.

  Найсвіжіше

  Популярне