Субота, 25 Травня, 2024
Бiльше

  Кіберфахівці СБУ блокували мережу інтернет-диверсантів, якою керували з РФ

  Кіберфахівці СБУ викрили і заблокували мережу зловмисників, які діяли на території Дніпропетровської, Херсонської, Полтавської та Закарпатської областей. За завданням російських кураторів вони скоординовано поширювали у соцмережах матеріали, в яких закликали до порушення територіальної цілісності та конституційного ладу нашої країни, розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

  Про це повідомляють у пресслужбі СБУ.

  Кіберфахівці СБУ також зафіксували, що активізація роботи викритих інтернет-агітаторів збігається з так званими «тарифними протестами». На замовлення іноземних кураторів фігуранти підбурювали користувачів соцмереж до участі у цих акціях.

  Наразі дії зловмисників кваліфіковано за ст. 110 Кримінального кодексу України.

  Нагадаємо, у Службі зовнішньої розвідки України заявили, що політична мета РФ — дестабілізувати суспільно-політичне життя України до такого рівня, коли “допомога Кремля” стала б єдиним варіантом для забезпечення “виживання”.

  Раніше генерал-лейтенант Служби безпеки України Віктор Кононенко поділився інформацією про наміри Російської Федерації “інтегрувати” окуповані території Донецької та Луганської областей у склад України на власних умовах.

  Найсвіжіше

  Популярне