Вівторок, 15 Червня, 2021
Бiльше

  Російські окупанти залучили до перемовин ТКГ “нових експертів з народу”

  “РБК-Україна” з посиланням на інтернет-ресурси терористичних організацій “Л/ДНР” повідомляє, що 19 січня, у переговорах політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи (ТКГ) щодо врегулювання ситуації на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) України беруть участь так звані “громадські діячі”. Їх залучили представники окупаційної влади.

  У публікації йдеться, що “запрошені громадські діячі” будуть виступати в якості експертів з актуальних питань порядку денного. У той самий час не уточнюється, хто ці “громадські діячі” і скільки їх.

  Представник окупаційної влади окупованих районів Луганської області Родіон Мірошник поскаржився, що на початку відеоконференції українська сторона обурилася присутністю “експертів”.

  Радник з інформаційної політики української делегації в ТКГ Олексій Арестович у коментарі “РБК-Україна” запевнив, що українська сторона готує офіційну реакцію на ініціативу окупантів.

  Нагадаємо, раніше генерал-лейтенант Служби безпеки України Віктор Кононенко на власній сторінці у Фейсбук поділився інформацією про плани Російської Федерації щодо окупованих територій Донецької та Луганської областей України.

  Він зауважив, що ворожі спецслужби готуються до активізації операції інтеграції окупованого Донбасу в Україну за російським сценарієм, але цього разу – за “народною ініціативою”. Керівником “ініціаторів з народу”, як запевнив генерал, росіянами визначено В.Захарченка, якого в грудні 2020 оголошено лідером громадянської сили “Ми – НАРОД України”.

  Схоже, що Російська Федерація перейшла до стадії реалізації вказаного плану і, так звані, “громадські діячі”, яких залучили до перемовин окупанти, безпосередньо можуть належати до групи “ініціаторів з народу”.

  Найсвіжіше

  Популярне