Четвер, 21 Жовтня, 2021
Бiльше

  Язик не повертається назвати їх Церквою, – грузинський богослов про РПЦ

  Грузинський доктор богослів’я Мамука Путкарадзе заявив, що Російську православну церкву важко називати такою, адже вона займається шантажем і окупацією канонічних територій інших церков.

  Про це він розповів у коментарі Духовному Фронту України.

  «Повторю: намагання шантажувати питанням Абхазької і Цхінвальської єпархій Грузинської православної церкви були і є. Постійно там відбуваються канонічні порушення. Безперервно. … Навіть язик не повертається назвати їх Православною Церквою, бо так себе Сестра-Церква стосовно до Сестри-Церкви не веде», – сказав богослов.

  За його словами, РПЦ вкрала у Грузинської православної Церкви Абхазьку і Цхінвальську єпархії і намагається там розпоряджатись без відома Грузинської церкви і таким чином шантажувати її, але неможливо шантажувати вкраденим.

  «Архієреї РПЦ приїжджають і служать там, не те що без благословення, а навіть не повідомляють священноначалля Грузинської Церкви. Про який шантаж може йти мова, коли ти вже вкрав? Узаконити? Ну нехай спробують узаконити. Це те саме, що вкрасти і прийти в суд і попросити, щоб суд це узаконив».

  Найсвіжіше

  Популярне