П’ятниця, 1 Березня, 2024
Бiльше

  Росіяни провели пікети на підтримку українських політв’язнів

  У рамках ініціативи “Стратегія-18”, активісти з Москви та Санкт-Петербургу провели одиночні пікетування на підтримку ув’язнених в Росії та на окупованих нею територіях українців, в тому числі кримчан, та на підтримку учасників білоруських протестів.

  Про це пише “Патріот Донбасу” з посиланням на “Крим.Реалії”.

  Активістка Віра Лаврєшина розповіла про обставини, які підштовхнули небайдужих Росіян вийти з плакатами на вулиці міст Росії.

  “Ми провели чергову акцію “Стратегії-18″ на захист кримських татар на Арбаті. Ледве встигаємо готувати плакати: щоразу нові репресії, нові в’язні. Політв’язнів обмінювати не хочуть, хоч зі шкури лізь. При тому, що в’язні хворіють на коронавірус (крім хронічних недуг) і не отримують лікування. Людей треба просто рятувати від загибелі. Все більше інформації щодо секретних в’язниць ФСБ у Донецьку і Луганську. Людей необхідно визволяти з цього пекла! Багато хто по 6 років мучаться у тортурних підвалах. І відбувається це в європейській країні, в XXI столітті – так буденно, флегматично, як ніби спецслужбам індульгенція видана на багато років вперед. Сам по собі цей кошмар не припиниться, його треба зупиняти”, – наголосила вона.

  Також повідомляється, що назва “Стратегія-18” обрана активістами не просто так. Це є пам’яткою про той день, коли було депортовано кримських татар, а саме 18 травня 1944 року.

  Найсвіжіше

  Популярне