У Черкасах освячено каплицю на честь ікони Пресвятої Богородиці “Покриваюча”. Каплиця облаштована у приміщенні “Ветерансько-волонтерської організації Дніпровського райну”, інформує пресслужба Черкаської єпархії ПЦУ.
![](https://i0.wp.com/www.df.news/wp-content/uploads/2020/10/120930811_1490100111177032_671113066979860937_o.jpg?resize=696%2C1515&ssl=1)
Відкриття та освячення каплиці і ветерансько-волонтерського центру з благословення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана провів настоятель каплиці протоієрей Ігор Ярославський, Черкаський благочинний протоієрей Андрій Шпунт та диякон Дмитро Ярославський.
![](https://i0.wp.com/www.df.news/wp-content/uploads/2020/10/121035803_2682199005367394_8808177092163695478_n.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
Каплицю та ветерансько-волонтерський центр облаштовано за сприяння та стараннями Івана Сухарькова та небайдужих жителів Черкас. Відтепер тут, окрім духовної опіки, будуть збирати провізію для армії, допомагатимуть малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, а також звершуватимуть ще багато інших добрих справ.