Середа, 24 Липня, 2024
Бiльше

  На Закарпатті заборонили проведення богослужінь усередині релігійних установ

  На Закарпатті посилили карантинні заходи в “помаранчевих” зонах.
  Як повідомляє сайт “Закарпаття онлайн”, моніторинг рівня епідемічної небезпеки в районах та містах Закарпатської області показує щотижневий приріст виявлених випадків захворювання на COVID-19  від  6% до 10%. Росте рівень захворювання COVID-19 у Виноградівському, Міжгірському районах та м.Ужгород.
  Так показник захворюваності у Виноградівському районі з 72,9 на 100 тис.(16 серпня 2020 року) виріс до 83,6 на 100 тис. нас. (19 серпня 2020 року), а у Міжгірському: з 54,9 на 100 тис.(16 серпня 2020 року) збільшився до ‼️141,5 на 100 тис. нас. (19 серпня 2020 року).
  Через це Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) прийняла наступні обмеження для територій, які потрапили до помаранчевої зони:
  – Заборону роботи закладів громадського харчування усередині приміщень;
  – Заборонено проведення богослужінь усередині релігійних установ;
  – Заборонено роботу басейнів – і таких, які працюють на відкритому повітрі;
  – Заборонено роботу закладів, де проводять масові розважальні заходи – весілля, дні народження і т.д.;
  – Заборонено продаж квитків за пільговими цінами на залізничні перевезення для пасажирів пільгових категорій. Саме люди цих груп належать до найвищої групи ризику важкого перебігу захворювання COVID-19.
  Обмеження починають діяти від 20 серпня, допоки території знаходяться у помаранчевій зоні!
  Але 21 серпня в Ужгороді комісія ТЕБ та НС всупереч рішенню дозволила кав’ярням, ресторанам й іншим закладам харчування в Ужгороді приймати 30% відвідувачів усередині. Про це заявив міський голова Богдан Андріїв після засідання комісії в міськраді. Водночас в місті Ужгород, а також на Перечинщині, Ужгородщині і Тячівщині залишили в сили заборону проводити богослужіння всередині храмів – дозволено тільки надворі.

  Найсвіжіше

  Популярне