Понеділок, 26 Лютого, 2024
Бiльше

  Путін, РПЦ та окультизм. Частина ІІІ. «Русскій мір» як окультний проєкт

  «Духовний Фронт України» завершує серію публікацій релігієзнавчині Тетяни Деркач про захоплення окультизмом та язичництвом російськими топ-чиновниками. У першій частині йшлося про спроби Путіна вдертися до Святої Гори Афон та його захоплення вченням Реріха, яке не визнає РПЦ. У другій частині пані Деркач розповідала про тотемних тварин Путіна та роль «Новоросії» у пошуках Шамбали. Для чого РПЦ підігріває сакральність «Великої Перемоги» і порівнює її з Великоднем — читайте у третій частині.

  Тетяна Деркач,

  спеціально для «Духовного Фронту України»

  «Наукові дослідження» сканування мозку та конструювання майбутнього

  Цей розділ буде цікаво почитати тим, хто протестує проти вакцин Білла Гейтса, чипізації населення та вишок 5G.
  Путін побічно чи прямо курує кілька дуже дивних досліджень, лише деякі з яких можна назвати науковими. Один з напрямків – «генетична корекція». Цю програму під назвою «Геном росіян» у РФ просувають на найвищому рівні. Як пише БіБіСі, «в ході дослідження планується з’ясувати, чи існують типові для російського етносу “генетичні поломки”, які можна виявити і згодом відредагувати». Серед учасників – Курчатівський інститут, Московський державний університет (рос. МГУ) і Санкт-Петербурзький державний університет. Основний технологічний партнер – «Роснєфть». Насправді, глобальна мета генетичних експериментів – пошук «еліксиру безсмертя», ще одної нав’язливої ідеї Путіна (який, за чутками, хворий на онкологію). Як тут не згадати типові церковні страшилки, що «вороги Росії через вживлення чіпів хочуть знищити ген православ’я, закладений в російський народ». Питання в тому, хто ж насправді ворог.
  Другий напрямок – спроби передбачити певні події (поведінку глобальних ринків, до прикладу) та змінювати їх (астрологи відпочивають). Класика жанру – це так званий «нооскоп» голови Адміністрації президента РФ та члена Радбезу РФ Антона Вайно. Це не прилад, а концепція «попереджуючого управління»: «це система систем, що включає в себе: систему візуалізації передбачення; мережеву систему, що об’єднує передбачення з процесом політики; і систему зворотного зв’язку». Технологія нооскопа в розумінні Вайно має розвивати «системи аутентифікації користувачів в безконтактних сервісних системах» та «систему передачі емоцій в інтернет». Вайно – поціновувач технології «розумного пилу» (за що зараз люто критикують 5G).

  Антон Вайно і Владімір Путін. Джерело: novayagazeta.ru

  Не можна без сміху згадувати заяву терориста Ігоря Гіркіна про те, як він на собі відчував дію «українських гіпновипромінювачів». Але його «чутливість» до «ворожих психотехнік» – класичне самонавіювання, яке походить від «знання» про подібні технології, які активно вивчаються в Росії – причому на найвищому рівні.
  Є у Вайно і «наукова праця» під назвою «Образ перемоги». Це взагалі щось феєричне. Дуже рекомендую її прочитати і православним «захисникам істини», і тим, хто ностальгує за СРСР. До прикладу: «гра – це стик простору часу-життя; її можна охарактеризувати як щось нематеріальне, яке, однак, володіє здатністю матеріалізувати і капіталізувати. Грати – значить бути причетним до області духу, торкатися до сфери непізнаного і непізнаваного. Суть гри полягає в здатності приводити людини до нестями (рос. – «исступления»)». Те, що в своєму опусі пишуть Вайно сотовариші про культ Перемоги, взагалі не налазить на голову. Точніше, налазить – на не обтяжену освітою та інтелектом голову. Вайно дуже чітко показує, що має на увазі Путін під Митним союзом та Єдиним економічним простором. І ні, мова якраз не про економіку. Культ Перемоги Росії – це гра, і війна – це частина гри. Можна виграти війну – і програти Гру (саме так, з великої букви). І навпаки: можна програти війну – і виграти у Грі.
  Тому можна з впевненістю стверджувати, що «хитрі плани Путіна» – це не в останню чергу комбінація ігор, оформлена у вигляді «наукових розробок». До речі, конкуренція на цьому полі досить висока. Той самий Вайно банально передирає ідею «теорії ігор» у відомого сталініста Сєргєя Кургіняна. Як би там не було, текст Вайно пояснює з точки зору метафізики багато речей у стосунках України та Росії, на які ми звикли дивитись лінійно. Жахлива окультна теорія матеріалізації образів задля виграшу в Грі.
  «Використання технологій соціального управління і технологій довіри на основі віри в євангельські пророцтва, допомоги божественних сил дозволяло об’єднувати зусилля в захисті землі Руської, надавало образу Перемоги атмосферу свята, радості перемоги за Святу справу і привносило на янгольських крилах Дух Перемоги, який дозволяв опановувати майбутнім». Сподіваюсь, вже все всім зрозуміло. Особливо тим, кого розвели на довіру як кошенят.
  До речі, як тут знову не згадати провальний проєкт «Новоросія» – Путін «виграв геополітичну Гру» та об’єднав російський народ, а також отримав предмет для геополітичних торгів. Підтвердження тому – його власні слова, що вилізли буквально недавно. Описуючи в інтерв’ю історію з взяттям росіянами аеродрому в Приштині (Косово) в 1999 р., він згадав, що це була ні з ким не узгоджена ідея тодішнього начальника Генштабу РФ генерала Анатолія Квашніна. Мотивація геніальна: «На питання “Навіщо?” він (Квашнін) відповів, що ясно, що нам доведеться звідти колись піти, але буде чим торгуватися». Цікаво, чи підписались би під закликами «воювати з укрофашистами» російські та донбаські «добровольці», якби знали, що Путін хоче пошукати на Донбасі Шамбалу, а заодно отримати козир, яким можна потім торгуватись з США або Європою?
  Заполіруємо сказане словами ідеолога «Новоросії» Владіслава Суркова: «Мені цікаво працювати в жанрі контрреалізму. Тобто, коли і якщо треба діяти проти реальності, змінювати її, переробляти. Поки проєкт проживає стадію становлення, розвитку, зростання, в ньому цікаво брати участь. Є місце для нових ідей. При зіткненні задуму з реальністю відбувається розпад старих структур і синтез нових, від цього йде активний викид енергії. Весело. А коли нове створено, воно різко перетворюється на старе. Проект вступає в фазу стабільності, сам стає реальністю. Переходить на низький енергетичний рівень». З чим ми вчергове і вітаємо «Новоросію» – «форпост русского міра»: з ними погралися в контрреальність та й викинули на смітник. Як у Федора Тютчева: «Мысль изреченная есть ложь». А нам тепер з цією низькоенергетичною контрреальністю вошкатись.

  Бонус терплячим. Якщо читачі хочуть, можуть поцікавитись проєктом «Росія 2045». Згадку про цей феєричний трансгуманістичний рух зроблено тому, що на першому конгресі «Глобальне майбутнє 2045» в Москві в 2012 р. серед спікерів був присутній єпископ на спокої Православної церкви в Америці (визнаної) Лазар (Пухало) (теж екстравагантна особистість). В 2011 р. проєкт було визнано «суспільно корисним» Міністерством освіти РФ.

  Окультне походження FAKE NEWS

  Мабуть, всі чули про «доктрину Гєрасімова». Валєрій Гєрасімов – начальник Генштабу ЗС РФ та розробник так званих невійськових засобів ведення гібридної війни. Простіше кажучи, інформаційних диверсій. Гєрасімов визначає співвідношення невійськових та військових засобів як 4:1. Також частиною невійськових російських ноу-хау можна вважати так звані «теорію керованого хаосу» та «когнітивну зброю». Причому ці теорії Росією представляються як оборонні (а їх походження, відповідно, приписується «зовнішнім ворогам»), а по факту вони використовуються як наступальні. Мета цих технологій – створити в країні противника хаос, інформаційну та ментальну дезорієнтацію влади та населення в тому передбачуваному напрямку, який можна контролювати за певними протоколами. Не останню роль в цьому грають інформаційні маніпуляції, дезінформації, а особливо так звані FAKE NEWS. Всі так чи інакше з цим явищем стикались, а от його окультну сторону мало хто вивчав.

  Валєрій Гєрасімов, Владімір Путін, Сєргєй Шойгу. Джерело: kremlin.ru

  З точки зору адептів доктрини «Магії Хаосу» фейкові новини – це нематеріальні мислеформи, які спотворюють реальність у вигідну їм сторону, а потім формують нову (паралельну, альтернативну) реальність. Як пише російський дослідник керованих та прогнозованих соціальних структур Захірджан Кучкаров (нехай читачі самі поцікавляться цією особою та його науковими досягненнями): «Фейк замінює факти, два фейки – дискурс, три фейки – докази». До його лексикону входять такі терміни як «фактофейки» (тобто, гібридні фейки, частково базовані на фактах) та «деривативи мислеформ» (фейки, похідні від фейків, чия цінність залежить лише від цінності первинних фейків). Якщо певна альтернативна реальність толерується якоюсь групою або частиною суспільства, вона перетворюється на консенсусну реальність. Навіть якщо ця реальність є викривленою, вона дозволяє певній групі людей вижити. За великим рахунком, в консенсусній реальності немає нічого страшного – все залежить від того, на яких принципах та ідеях вона сформована.
  Своєю чергою, теорія мислеформ походить від окультної теософії Єлєни Блаватскої, а її учениця Анна Безант спільно з Чарльзом Ледбітером написала книгу «Мислеформи».
  Ось вам феєричний приклад, як об’єднати окультні експерименти російських спецслужб з людською психікою та FAKE NEWS. Мабуть, таке можливо лише в «богоспасенній» Росії.
  Цю історію розповіло російське видання «Вєдомості». Там згадали заступника начальника служби безпеки президента РФ генерала Георгія Рогозіна, який в інтерв’ю «Комсомольской правдє» сказав: «Є потужні методики, що відкривають психотроніку. Ця наука управляє мозком <…> щоб побачити траєкторію життя людини, його злети і падіння, досить знати, коли він народився». Генерал-майор запасу ФСО РФ (!!!) Боріс Ратніков в грудні 2006 р. заявив «Россійской газєтє», що спецслужби підключилися до підсвідомості (!!!) держсекретаря Мадлен Олбрайт і астрально виявили в ній «патологічну ненависть до слов’ян» і мрії про контроль над Росією. А секретар Радбезу Ніколай Патрушев вже в 2015 році відтворив це як «висловлювання» Олбрайт, що Росії не належать Сибір і Далекий Схід. Насправді спочатку було зроблено класичне вірусне вкидання цієї маячні через «зливні бачки», і після того, як він став загальновідомим, цю новину почали розповсюджувати вже як факт російські журналісти та чиновники на кшталт секретаря Радбезу РФ (!!!) Патрушева. А хтось ще всерйоз бореться з вживленими чіпами, які дозволяють проникати в чужий мозок і читати думки…
  Можна робити висновки про те, які внутрішні демони постачають російській пропаганді фейки про Україну. Отже, «псевдоправославні» ЗМІ, які «захищають канонічну церкву в Україні» від «гонінь» шляхом продукування найбезумніших фейків, фактофейків та фейкових деривативів, можна абсолютно точно вважати первинними осередками російської окультної мережі. З прагматичної точки зору запланований ефект від генерування фейків проти якоїсь релігійної спільноти можна порівняти з падінням біржових індексів після скандальних, але нереалістичних заяв політиків або бізнесменів.

  «Русскій мір» як окультний проєкт

  Від першої каденції Путін та його команда почала шукати міфологічне «кільце всевладдя». Ці пошуки вкупі з духовними «вдосконаленнями» вивели Кремль на тезу, висловлену в 2014 році першим заступником голови адміністрації президента РФ В’ячєславом Володіним: «Є Путін – є Росія, немає Путіна – немає Росії».
  Задля досягнення великої мети всі засоби хороші. Перед релігійними організаціями було поставлено завдання вбити в свідомість своєї пастви такі езотеричні терміни як «особливий російський цивілізаційний код», «спільний цивілізаційний простір» тощо. Ці меседжі мають не тільки внутрішню, але й зовнішню місію, яка націлена першою чергою на Україну та Білорусь – для цього експлуатується міфологема про «Святу триєдину Русь». Для тих, хто ностальгує за радянськими часами, презентовано програму «Яку країну втратили», в якій головну роль відведено історичним якорям на кшталт комуністичних пам’ятників, топонімів, пісень того періоду тощо.
  Окреме значення в цьому проєкті має культ Великої перемоги, який теж легко вписується в окультну філософію і вже описану вище теорію гри. Російська православна церква вже встигла надати цій історичній події які тільки можливо сакральні сенси і навіть порівняла з Воскресінням Христовим («9 травня – «громадянський» Великдень нашого народу остаточно та безповоротно»). В храмах співають воєнні радянські пісні, під радянські пісні монашки танцюють якісь шаолінські танці зі скакалками, що імітують нунчаки… РПЦ в рамках синкретичного культу Великої Перемоги толерує Сталіна та радянських воєначальників-атеїстів. Цього року 9 травня через гучномовці трьох мінаретів Махачкали лунали радянські пісні – начебто за ініціативою МНС РФ. Кожного року святкування річниці 9 травня проходить все гучніше, паради велелюдніші, кількість відповідної історичної атрибутики на вулицях все більше. Релігійні діячі наввипередки біжать оголосити День Перемоги містичною подією, яка символізує силу та непереможність Росії. Такий собі військовий тотем як частина культу всевладдя. Здається, тільки Свідки Єгови не підписались під цим шабашем. Результат був передбачуваний: звинувачення в екстремізмі та повна заборона діяльності.

  У цю окультну концепцію, як на мене, спокійно вписується той військовий косплей, який став таким популярним серед росіян, в тому числі і флешмоби псевдоветеранів. Навіть логотип 75-річчя Великої Перемоги скоріше нагадує якийсь магічний єрогліф, аніж напрямки руху радянських армій (хоча скептичний читач може списати цю аналогію на професійну деформацію автора). Цей всеосяжний культ як жоден інший підживлює кремлівських езотериків молодою кров’ю.
  Культ «сакральної війни», впроваджений останніми роками, має зняти з росіян всі моральні табу, які ще зберігались з радянських часів. Невипадково під «російську весну» (окупацію Донбасу) для «простого народу» підверстали релігійну складову – тепер вже православну. Православ’я обрано лише тому, що з точки зору кремлівських езотериків це «найдієвіший культ» в межах України (на відміну від реріхівщини). І треба сказати, що та Церква, на магічну всемогутність якої ставив Путін, дуже сумлінно намагалась виконати поставлене перед нею завдання (навіть не здогадуючись про бекграунд своєї «місії»). Всі «противники російського цивілізаційного простору» були демонізовані та дегуманізовані, пропагандою представлені як уособлення вселенського зла. А зло має бути покарано за будь-яку ціну.
  По суті, «русскій мір» – це синкретичий окультний проєкт, в якому всі релігії, вірування, артефакти та історичні міфи та неврози мають в кінцевому рахунку досягти однієї сукупної мети – подарувати Путіну кільце всевладдя.

  Головне капище російського православного окультизму

  А тепер – вишенька на торті: головний храм Збройних сил Російської федерації (ЗС РФ). Вже скільки списів було зламано, навіщо там мозаїки з Путіни-Сталіним-Кримнашем, чому його художник-оформлювач – бурятський буддист Даші Намдаков, який до купи захоплюється тенгріанством – бурятським шаманізмом… Все може пояснюватись дуже просто: це «перенесення» під Москву того самого входу в Шамбалу. Вся архітектура «храму» просякнута сакральними числами – діаметр купола складає кількість днів «вітчизняної війни», висота дзвіниці – 75 метрів відповідно до річниці дня Перемоги за радянською версією, тощо. У той самий час для традиційного православного храму притаманні сакральні символи з абсолютно іншим сенсовим наповненням. Про те, що в храмі присутня містика чисел, говорив і Алєксандр Каньшин, голова фонду «Воскресіння», де акумулювались пожертви на будівництво.
  Не буду повторювати все, що написано про цей «храм» напередодні та після його освячення патріархом Кірілом 14 червня. Просто кілька фотографій.


   

  Для порівняння: традиційні православні храми Росії з висоти пташиного польоту:
  Фото: https://vadimrazumov.ru

  Чи є ще якісь питання щодо «русского мира», РПЦ, Шамбали, шаманів, Новоросії, FAKE NEWS?
  P.S. Напередодні 2012 року Путін просвітив росіян, що новий рік – рік дракона, він сам народився під цим східним астрологічним знаком, і рік має принести країні вдачу та благополуччя. А наприкінці 2018 року сайт «Царград» (засновник – до мозку кісток православний та великий меценат РПЦ Константін Малофєєв) передруковує «пророцтво» російського журналіста Андрєя Колєснікова про те, що Путін прийшов у рік Дракона (2000 р.) – в рік Дракона він і піде. Тобто, в 2024 р…
  P.P.S. Коли ця стаття вже писалась, вийшов дуже хайповий ролік – бесіда політолога Валєрія Солов’я, громадського діяча Марка Фейгіна та філософа Андрєя Космача під назвою «Демони Кремля, окультні практики перших осіб держави». Учасники передачі розповіли про моторошні окультні експерименти політичного керівництва Росії. Перевірити всі викладені факти неможливо, тому я утрималась від цитування цих інсайдерів.

  Найсвіжіше

  Популярне