Субота, 20 Квітня, 2024
Бiльше

  Одна літера має значення: У якому селі на Волині коронавірусом заразилися священник і прихожани?

  30 червня низка видань повідомили про те, що в селі на Волині виявили коронавірусну інфекцію у 3 людей – у священника, керівника церковного хору та касира церкви.
  У жодному з повідомлень не зазначалось кому належіть храм, в якому сталося зараження. Навіть більше – одні сайти повідомляли, що село називається «Кошів», інші – «КоРшів».
  «Чемпіоном» з дезінформації по право можна вважати одне місцеве видання, яке в заголовку написало, що йдеться про КоРшів, а в першому абзаці – що надзвичайна подія сталась «у селі Кошів Луцького району».

  «Духовний Фронт України» спробував розібратись у цій плутанині.
  Пошук показав, що в Україні є два села «Кошів», а «Коршів» – три. Ну і щоб остаточно заплутатись – в зазначеному Луцькому районі є і те, і те.
  В статті про «Коршів» у Вікіпедії є наступна згадка: «В січні 2019 року парафія УПЦ МП перейшла до Помісної Церкви України». В інформації про село Кошів написано багато про пам’ятки археології, але про церкву немає нічого. Opendatabot також не надає відомості про будь яку парафію в селі.
  Тобто, скоріш за все, захворіли священник і прихожани ПЦУ в селі Коршів.
  Молимось за одужання хворих і не забуваємо: вірус чатує на нас будь-де, незалежно від юрисдикції церкви. Одягаємо маски, дотримаємось дистанції і молимось, щоб Господь врятував всіх нас від згубної пошесті.

  Найсвіжіше

  Популярне