Понеділок, 17 Червня, 2024
Бiльше

  Патріарх Кіріл похапцем освятив напівпорожній головний храм ЗС РФ

  14 червня, в Неділю всіх святих та в день народження легендарного українського націоналіста Євгена Коновальця, патріарх РПЦ Кіріл (Гундяєв) очолив чин великого освячення Собору Воскресіння Христового – головного храму Збройних сил Російської Федерації.
  Це перша поява Предстоятеля РПЦ на публічному богослужіння після Великодня, повідомляє «Кредо».

  Богослужіння відбулось в майже порожній будівлі собору, що побудований в підмосковному парку «Патріот». На урочистостях був присутній міністр оборони РФ Сєргєй Шойгу, кілька його заступників, один з помічників Президента РФ Владімір Мєдінскій та військовослужбовці різних родів військ.

  До слова, богослужіння відбувалось за дуже скороченою програмою. Чин освячення зайняв менше години, літургія звершувалась з явними скороченнями. При цьому, соціальна дистанція між присутніми не дотримувалась, захисні медичні маски також відсутні.

  Наприкінці богослужіння, патріарх Кіріл промовив антикоронавірусну молитву і звернувся до присутніх із словами: «Храм стане патріаршим собором, а я стану його настоятелем», – повідомив Предстоятель РПЦ.

  Фактично, перші особи російської держави проігнорували дану подію, не зважаючи на її розкрученість у медійному просторі.

  Чим був так сильно зайнятий Владімір Путін у своєму таємному бункері цього недільного ранку, що пропустив освячення головного храму ЗС РФ, на разі, не повідомляється.

  Найсвіжіше

  Популярне