Середа, 24 Квітня, 2024
Бiльше

  Капелан ПЦУ й УГКЦ поховали 18-річного десантника, який поліг у 2014 році

  23 травня, у Львові відбулось прощання з 18-річним десантником 80 ОАБр Сергієм Тимощуком, який загинув під час оборони Луганського аеропорту ще 31 серпня 2014 року. Останки вдалось встановити за допомогою ДНК-експертизі. 
  Захід пройшов у рідній військовій частині військовослужбовця – 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді Збройних Сил України. Капелан ПЦУ та УГКЦ помолились за спокій його душі.
  Віддати шану воїну прийшли його друзі, військові побратими, представники державної влади та органів місцевого самоврядування, військові капелани, волонтери, військовослужбовці військових частин й установ Львівського гарнізону, повідомляє пресслужба Національної академії сухопутних військ.
  Варто зазначити, що прощання із полеглим воїном-десантником проходило за новим військовим поховальним ритуалом, який зараз запроваджується в нашій державі. Активну участь у його підготовці та проведені взяли сааме військовослужбовці Національної академії сухопутних військ, зокрема військовий оркестр вишу та курсанти зі складу роти почесної варти навчального закладу.
  Тіло Сергія Тимощука буде поховане у Славуті Хмельницької області, звідки він родом.
  Нагадаємо, капелани ПЦУ провели в останню дорогу воїна 93 бригади Євгена Сафонова.

  Найсвіжіше

  Популярне