Вівторок, 25 Січня, 2022
Бiльше

  Новий спалах хвороби у Києво-Печерській лаврі: Її закриють на жорсткий карантин

  Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив про локальне посилення карантину у Києво-Печерській лавру через новий спалах коронавірусної інфекції. Там зафіксували 17 нових хворих.
  «Якщо ми говоримо про Києво-Печерську лавру, то на сьогоднішній день там є 17 нових випадків захворюваності на коронавірусну хворобу. Це всі люди, які були контактними з пацієнтами, які захворіли два-три тижні тому», – розповів міністр на брифінгу 7 травня.
  За його словами, вони були на самоізоляції і нині вже, по виходу із самоізоляції, їм зробили ПЛР-тестування і у 17 осіб – результат був позитивний, відповідно у них підтвердили COVID-19, передає Суспільне.Новини.
  «Що ми будемо робити далі? У органів місцевого самоврядування, і ми через це вже проходили, є відповідне повноваження щодо посилення карантинних заходів, встановлення відповідного санітарного контролю локально на території того чи іншого закладу. У даному випадку на території заповідника все це буде встановлено за рішенням відповідних органів місцевої влади», – сказав Степанов.
  Він наголосив, що до органів місцевої влади буде відповідне подання від санітарного лікаря Києва і всі алгоритми, які мають бути, вже зроблені, тож влада столиці ухвалить відповідне рішення.

  Найсвіжіше

  Популярне