Понеділок, 2 Жовтня, 2023
Бiльше

  ПЦУ почала виготовляти і роздавати антисептики через пандемію COVID-19

  Православна церква України почала виготовляти і роздавати антисептики найбільш вразливим категоріям громадян через пандемію COVID-19.
  Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.
  «Кожна людина потребує підтримки і надійної опори в складній ситуації. Особливо зараз, під час поширення небезпечного вірусу, найвразливішими до якого є літні люди та ті, хто через життєві обставини не має змоги вжити необхідних заходів для захисту від хвороби. Перший серед них — дезінфекція рук і поверхонь за допомогою антисептика. Тож священнослужителі відділу Соціального Служіння Київської Митрополії ПЦУ з благословіння Предстоятеля почали виготовлення антисептиків», — вказано у повідомленні ПЦУ.
  У Православній Церкві України також вказали, що: «18 березня у Києві віддали перші 150 антисептиків для найвразливіших категорій населення: людей літнього віку, тих, хто опинився у скрутній ситуації або не має наразі житла. Станом на сьогодні майже дві тисячі флаконів розповсюдили у столиці та розіслали до великих міст: Маріуполя, Харкова, Одеси. Антисептики виготовляються за рецептурою Всесвітньої організації охорони здоров’я з таких реагентів: етанолу або ізопропилового спирту, перекису водню та гліцерину. Сьогодні ми звертаємося до парафій Православної Церкви України у Києві та благодійних організацій, які можуть розповсюджувати антисептики. Подавайте заявки на їхнє виготовлення, які ми за можливістю опрацьовуватимемо».

  Найсвіжіше

  Популярне