Субота, 25 Травня, 2024
Бiльше

  Офіційне комюніке Вселенського Патріархату щодо коронавірусу

  Священний і Великий Синод Вселенського патріархату, скликаний під головуванням Його Всесвятості Вселенського патріарха Варфоломія, і серед інших питань, ретельно обговорив події пов’язані з пандемією щодо вірусу COVID-19 (Corona) і з почуттям пастирської відповідальності, вказує на наступне:
  1) З огляду на серйозність ситуації, рекомендується розсудливість, терпіння та уникнення паніки.
  2) Церква має і продовжує поважати медичну науку. Таким чином, Церква рекомендує всім вірним дотримуватися офіційних директив Всесвітньої організації охорони здоров’я та відповідних вимог та нормативно-правових актів, виданих цивільними органами відповідних країн.
  3) Вселенський патріархат висловлює подяку всім, хто самовіддано працює в усіх сферах охорони здоров’я, медичної науки, сестринської допомоги та спостережень, з тим щоб протистояти цій новій пандемії та лікувати її.
  4) Константинопольська Церква-Матір емпірично знає, що з його двохтисячного існування Святе Причастя є «протиотрутою до смертності», і залишається непохитною у своєму православному вченні щодо Святої Євхаристії.
  5) Само собою зрозумілим вважається, що віра в Бога, як трансцендентність, а не як скасування людського розуму, разом з молитвою посилюють духовну битву кожного християнина. Тому Константинопольська Церква-Матір закликає своїх духовних дітей у всьому світі активізувати свої прохання, щоб, зміцнившись та просвітлені Богом, ця сучасна скорбота може бути подолана.
  Від головного секретаріату Святого і Святого Синоду
  11 березня 2020 року
  Переклад українською мовою – «Київське Православ’я»

  Найсвіжіше

  Популярне