Четвер, 25 Липня, 2024
Бiльше

  На Чернігівщині тітушки напали на священика ПЦУ

  Напад тітушок на священника ПЦУ о . Леонтія Пустовойта стався біля ґанку церкви у селі Припутні Ічнянського району.

  Про це повідомив Леонтій Носенко.

  «Отець Леонтій прибув до церкви, переданої рішенням суду до складу ПЦУ, для проведення уставного богослужіння. У присутності московського попа на нього налетіли кримінальники й нанесли травми середньої тяжкості», – зазначив Леонтій Носенко.

  За його словами,о. Леонтію наклали шви на рану, люди збираються дати відсіч московським бандюкам. «Підозри щодо організації бандитського нападу падають на ніжинського бізнесмена  – фанатика РПЦ, чада єпископа Московської патріархії Клімєнта (Олега) Вечері», – пише Носенко.

  Він зазначає, що за кілька днів до нападу і після остаточного рішення суду щодо передачі храму в Припутнях до ПЦУ на основі волевиявлення громади, у селі були помічені люди на специфічному авто (фото додається). За свідченням людей, бойовиків до Припутнів завезли ще два дні тому і вони жили у відлученого громадою московського попа.

  «Нагадаю, що місяць тому в Ніжині збори московського єпископату на чолі з колишнім митрополитом Київським РПЦ Березовським вчинили блюзнірські дії з “висвячення” фігуранта сайту Миротворець, активного колаборанта у Криму, бандита Костю Чернишова.  Все це організував так само Олег Вечеря, єпископ РПЦ у Ніжині», – зазначає Леонтій Носенко

  Зараз громадянин Вечеря активно  роз’їжджає по південних районах Чернігівської області, посилюючи пропаганду “русского міра” та нетерпимість до канонічних православних християн.  
  У вівторок Вечерю “ждуть” у Бахмачі – місті, яке понесло непоправні жертви на війні з РФ. 
  Ситуація на Чернигівщині свідомо розхитується агентурою РПЦ та наближеним до її структур криміналітетом. Напад у Припутнях – червона лінія, за якою має прийти відповідальність за релігійний екстремізм.

  Найсвіжіше

  Популярне