Субота, 24 Лютого, 2024
Бiльше

  «Печатка антихриста»: У ПЦУ спростували міф про біометричний паспорт і «відречення від Господа»

  Навколо біометричного паспорту точаться суперечки серед представників різних конфесій: людей залякують втратою приватності, «відреченням від Господа», «печаткою антихриста».

  «Втім, насправді Православна Церква України не засуджує використання вірянами біометричних паспортів, адже вони є лише одним із проявів наукового і технологічного прогресу. Жодного релігійного підґрунтя у біометричного паспорта немає», – заявили у Церкві.

  Зазначається, що збір біометричної інформації використовується на благо, бо робить наше життя у суспільстві безпечнішим: вона допомагає швидко встановити особу і допомогти їй, якщо виникне така потреба, або ж затримати особу, якщо вона порушила закон, повідомляє «Еспресо».

  «Те, що з Писання відоме, як «печать антихриста», може бути прийнятим лише за усвідомленим вибором людини, яка відречеться від Бога. Таємно, через технології, без відома самої особи ніхто не зможе зробити віруючого християнина слугою диявола», – наголосили у ПЦУ.

  У церкві додали, що паспорти, ідентифікаційні коди й персональні дані стосуються матеріального світу, «натомість справжня віра у Господа – у душі, на ній ніхто не зможе поставити «печатку», чи відділити людину від любові Божої, якщо вона сама не зречеться її».

  Найсвіжіше

  Популярне