Понеділок, 24 Червня, 2024
Бiльше

  Православна Церква підтримує щеплення. Але сертифікованими вакцинами

  На сучасному рівні розвитку медицини є дієвий спосіб захиститися від інфекцій – це вакцинація.

  «Не варто нехтувати працею багатьох поколінь лікарів, які досліджували небезпечні для здоров’я людини мікроорганізми та створили вакцини, які забезпечують імунітет проти цих збудників. Щеплення населення допомагає сформувати колективний імунітет, уникаючи масових смертей, як це було у давні часи. Понад двісті років наукових досліджень дозволяють нам зараз уберегтися від кору, правця, дифтерії, гепатитів та інших страшних хвороб.
  Ми маємо пам’ятати, що вакцинуватися можна лише сертифікованими препаратами. Кожен пацієнт має право перевірити строк придатності та якість вакцини перед щепленням та отримати від лікаря відповідні інструкції та застереження. Інструкції до вакцин українською мовою мають бути у кожному кабінеті щеплень, а відповідальність за це несуть керівники медичних установ», – йдеться у повідомленні ПЦУ.

  У церкві повідомили, що яким би складним і глобально розвиненим не здавався світ, він може бути і надзвичайно вразливим: «Яскравий приклад – епідемії інфекційних хвороб, які починаються з мікроскопічного, невидимого для ока людини збудника, але здатні призвести до катастрофічних наслідків».

  Зазначається, що щеплення населення допомагає сформувати колективний імунітет, уникаючи масових смертей, як це було у давні часи. Понад 200 років наукових досліджень дозволяють уберегтися від кору, правця, дифтерії, гепатитів та інших страшних хвороб.

  Найсвіжіше

  Популярне