Вівторок, 28 Травня, 2024
Бiльше

  У Дніпрі священик РПЦвУ із георгіївською стрічкою втікав від поліцейських

  У Дніпрі поліція затримала священника, який носив георгіївську стрічку. Служитель Дніпропетровської єпархії РПЦвУ ієромонах Олексій носив її відкрито, попри офіційну заборону, повідомляє РІСУ з посиланням на «Релігійну правду».

  Про цей випадок розповів дніпрянин Дмитро Рак у своєму Facebook. «Зустрів цього чоловіка біля театру «Опери та балету», спитав нащо він начепив це, у відповідь почув, що «він православний і в нього дєди воєвалі»… Попросив зняти його, пояснив, що це заборонена символіка і карається законом, але йому було всерівно, запропонував дочекатися поліції, але той почав тікати. Бігав я за ним 40 хв і на другий виклик через 40 хв приїхав наряд поліції. Людина почала якось неадекватно поводитись, стояв як під чимось ( або хвора), рюкзак відклав на землю ніби не його. Він не місцевий виявилось і без документів, викликали СОГ, а потім, поки писав пояснення, він почав кудись йти від поліцейських…ну і опинився в кайданках і поїхав у відділок», — написав він.

  Водночас видання зазначає, що священнослужитель 2006-го року виїхав на постійне місце проживання до Росії, оскільки тут у нього «виникли проблеми з алкоголем і він був змушений перевестися якомога подалі від можливого скандалу».

  У серпні 2019 ієромонах повернувся у сімейних справах до Дніпра і навіть отримав нове призначення в Свято-Покровському храмі Дніпропетровської єпархії РПЦвУв селі Кулебовка.

  За носіння забороненої символіки на порушника було складено протокол про адміністративну відповідальність та накладено штраф в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Найсвіжіше

  Популярне