Неділя, 14 Квітня, 2024
Бiльше

  Віряни РПЦвУ вірять у реванш за допомоги президента Зеленського

  Віряни РПЦвУ сподіваються, що президент України Володимир Зеленський зупинить «беззаконня: захоплення храмів представниками ПЦУ, тиск місцевої влади, обмеження і порушення прав віруючих». На їхню думку, надання Томосу про автокефалію Православній Церкві України – «один з найстрашніших злочинів проти народу України».

  Про це віряни Московської церкви написали на сторінці Центру інформації РПЦвУ, активно відреагувавши на новину про те, що в Рівному Володимиру Зеленському була передана інформація про «всі порушення закону і Конституції України щодо парафій і храмів» РПЦвУ в Рівненській області.

  «Допоможи Господи! Дуже сподіваємося, що наш президент зупинить гоніння на нашу правдиву Церкву! », – написала Світлана Козирєва.

  Також вона зазначила, що «прийняття Порошенком томосу – це один з його страшних злочинів проти народу України».

  Надія Дудник побажала президенту допомоги Божої і здоров’я: «Допоможи Господи. Здоров’я Володимиру Олександровичу».

  Надія Бубовенко також написала прохання про допомогу: «І я прошу за нашу Матір-Церкву канонічну, за права віруючих УПЦ. Захистіть, будь ласка, народ від беззаконня в країні нашій».

  Позитивно оцінив діяльність президента користувач соцмережі Сілвія Кірілян: «Молодчина президент, ось це розумію …».

  «Він обов’язково розбереться», – сподівається Валентина Калашникова.

  Нагадаємо, раніше народний депутат України Вадим Новинський вніс низку законопроектів, спрямованих на закріплення та посилення статусу РПЦвУ.

  Найсвіжіше

  Популярне