П’ятниця, 1 Березня, 2024
Бiльше

  Телеменеджер, депутат міськради та чиновник Луганської ОДА поїдуть на День міста в окупований Луганськ

  Менеджер телеканалу UA:Донбас Андрій Шаповалов, депутат Рубіжанської міськради Денис Денищенко та начальник управління молоді та спорту в Луганської обласної державної адміністрації Антон Волохов заявили, що поїдуть на День міста до Луганська 14 вересня 2019 року, повідомляє «Громадське».

  «Скільки ще чекати? 5 років ми відірвані від дому. Це дуже багато для людського життя. Ми розуміємо, що з чогось треба починати», — сказав Андрій Шаповалов.

  «Ми – луганчани. За 5 років це твердження жодного разу не піддалося сумніву. Хоча, у пошуках себе та нового дому ми змінили десятки міст. Я прийняв рішення: цей День міста святкувати у Луганську», – зазначив Волохов.

  «Це шостий День міста Луганська, який ми пропускаємо. Чому? Але ж ми маємо право. Луганськ — він наш, він мій, він твій. Я прийняв рішення: цей День міста святкувати у Луганську», – додав Денищенко.

  Зазначимо, що Денищенко та Волохов — представники української влади, а Шаповалов — очільник українського ЗМІ. Перебування на окупованій території Луганської області може бути небезпечним для них.

  Найсвіжіше

  Популярне