Понеділок, 15 Липня, 2024
Бiльше

  Сирський привітав мусульман зі святом: Бажаю зустріти наступний Курбан-Байрам у мирній Україні

  Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський побажав мусульманам України наступного року зустрічати Курбан-Байрам з перемогою у мирній країні.

  Про це йдеться на сторінці головнокомандувача ЗСУ у Фейсбуці.

  Сирський привітав українських воїнів-мусульман зі святом Курбан-Байрам – одним із двох найбільших свят ісламського року.

  “Мої щирі вітання насамперед тим воїнам, які у ці святкові для них хвилини дають відсіч російським окупантам на фронті і не можуть розділити радість свята зі своїми родинами. Я щиро вдячний вам за вашу жертовність і служіння”, – зазначив головнокомандувач.

  За його словами, свято Курбан-Байрам або ж свято жертвопринесення символізує готовність до самопожертви заради найвищих ідеалів і цінностей, символізує стійкість і терпіння на шляху служіння найвищій меті, вірність тим ідеалам, які надані Всевишнім.

  “У Священному Корані сказано: “Молися Господу своєму та жертвуй!”. Ці слова є чітким дороговказом для всіх мусульман, як найкращим чином поєднувати повсякденне життя зі служінням Всевишньому. Нині кожен з вас жертвує себе і своє служіння ближнім, адже ви захищаєте їх від агресивної війни”, – підкреслив Сирський.

  Він висловив щиру вдячність кожному мусульманину України, який від самого початку російської агресії добровільно став на захист Української держави і всього українського народу. Військовослужбовці-мусульмани поруч зі своїми побратимами та посестрами інших віросповідань боронять батьківщину.

  “У ці святі для кожного мусульманина дні Курбан-Байраму, коли всі вірні збираються за святковим столом, відвідують друзів та близьких, відвідують і могили предків та друзів, я хочу закликати згадати пам’ять кожного воїна-мусульманина, які віддали свої життя за України. Дякую кожному батьку і матері за їхніх мужніх синів і дочок, які не зганьбили, а прославили подвигом свій рід! Вічна слава цим хоробрим людям!”, – заявив головнокомандувач ЗСУ.

  “Вітаю усіх мусульман України зі святом! Бажаю, щоб у наступному році ми зустрічали Курбан-Байрам з українською Перемогою у мирній Україні!” – наголосив Сирський.

  Найсвіжіше

  Популярне