Вівторок, 16 Липня, 2024
Бiльше

  До Ізмаїла на Молитовний сніданок завітав експредставник Держепу

  17 червня в Ізмаїлі відбувся 3-й Молитовний сніданок Бессарабії. Головною ідеєю зустрічі було проголошено єднання усього народу України у прагненні досягти перемоги і незалежності.

  Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Ізмаїльську районну військову адміністрацію.

  Як зазначається, у заході, що проводився за сприяння християнських церков в Україні і особисто депутата Одеської обласної ради Веніаміна Унгуряна, взяли участь голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіон Абашев, народний депутат України Анатолій Урбанський, голова Ізмаїльської районної ради Василь Антонюк, заступниця голови Ізмаїльської РДА Марина Деной, міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко, представники керівництва об’єднаних територіальних громад, духовенства півдня Бессарабії, а також спеціальний представник Державного департаменту США з питань України (2017-2019) Курт Волкер.

  Під час зустрічі обговорювалися безпекові питання півдня Одещини.

  “Було зазначено, що Бессарабія завдяки як державним, так і громадським благодійним організаціям, вже протягом десяти років, і особливо від початку повномасштабного вторгнення виступає прихистком для багатьох переселенців, зокрема зі Східної України, які були змушені покинути свої домівки через бойові дії”, – йдеться у повідомленні.

  Своєю чергою, Родіон Абашев висловив радість з приводу того, що Ізмаїльський район у такі нелегкі часи зумів завдяки консолідації зусиль, співпраці протягнути руку допомоги тим, кому це виявилося найбільш потрібним — як внутрішньо переміщеним особам, так і захисникам української держави, що зараз боронять її на фронті.

  Найсвіжіше

  Популярне